LatvianRussian
Pirmdiena 25 Jūl 2016
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default style
  • blue style
  • green style
  • red style
  • orange style
You are here: Sākums Programmas MASĀŽAS KURSI

MASĀŽAS KURSI

PDF

Masāžas kursi

Klasiskās masāžas kursi


KLASISKĀS MASĀŽAS KURSI

Klasiskā masāža ir vispopulārākā un visbiežāk praktizētā metode. Klasiskajā masāžā ar rokām masē visu ķermeni vai arī atsevišķus ķermeņa apvidus- glaudot, vibrinot, berzējot vai mīcot, lai nomierinātu nervu sistēmu, noņemtu muskuļu sasprindzinājumu, uzlabotu asinsriti un muskuļu tonusu, kā arī izvadītu vielmaiņas gala produktus.

Klasiskās masāžas kursi

Klasiskās sejas masāžas kursi

KLASISKĀS SEJAS MASĀŽAS KURSI

Maiga un saudzīga sejas masāža, kas veicina sejas ādas mikrocirkulāciju, stimulē vielmaiņas procesus ādā, atlābina saspringtos mīmikas muskuļus. Sejas āda iegūst veselīgāku krāsu, elastību, svaigumu.

Klasiskās masāžas kursi

SPA masāžas kursi

SPA MASĀŽAS KURSI

SPA metodika. Šokolādes masāža, medus masāža, kombi masāža, karsto akmeņu masāža un arommasāža. Dažādas ķermeņa ietīšanas procedūras, to veidi un tehnikas u.c.

Klasiskās masāžas kursi

Medus masāžas kursi

MEDUS MASĀŽA

Medus masāža jau gadsimtiem ilgi ir zināma kā dziednieciska masāža, ko izmanto organisma tonusa paaugstināšanai un veselības stiprināšanai. Masāža balstās uz refleksu terapijas dažādību, kas lieliski apvieno bišu medus un masāžas ārstniecisko iedarbību.

Klasiskās masāžas kursi

Šokolādes masāžas kursi

ŠOKOLĀDES MASĀŽA

Šokolādes masāža - garda kosmetoloģiskā procedūra, kuras laikā gan caur ādu, gan ožas orgāniem tiek uzņemtas atjaunojošas vielas. Šokolādes masāža tiek veikta ar vieglām, slīdošām, ritmiskām kustībām, atbrīvojot ķermeni no uzkrātās spriedzes.

Klasiskās masāžas kursi

Griķu masāžas kursi

GRIĶU MASĀŽA

Griķu masāža uzskatāma par apbrīnojami atslābinošu un nomierinošu masāžas veidu. Tiek izmantoti maisiņi no dabīga materiāla, kas piepildīti ar griķu putraimiem. Griķu maisiņiem piemīt sildošas, nomierinošas efekts, kas sniedz lielisku rezultātu.

Klasiskās masāžas kursi

Ekspress masāžass kursi

EKSPRESS MASĀŽA

Ekspress masāža – antistress metode atbloķē tās muskuļu grupas, kas ir autovadītāju un sēdoša darba strādājošo sen aizmirstas. Šī masāža tiek veikta sēdus stāvoklī, nevajag izģēŗbties, nevajag speciālas iekārtas, masāžu veic bez eļlas un krēma.

Klasiskās masāžas kursi

Akmeņu masāžas kursi

AKMEŅU MASĀŽA

Karsto akmeņu masāžai piemīt lielisks terapeitisks efekts: tā ne tikai atbrīvo no stresa un relaksē, bet arī uzlabo vielmaiņu, asins un limfas cirkulāciju, labvēlīgi iedarbojas uz sirds un asinsvadu, hormonālo, gremošanas un muskuļu sistēmu un atbrīvo saspringtu muskulatūru.

Klasiskās masāžas kursi

Krievu SPA masāžas kursi

KRIEVU SPA MASĀŽA

Krievu SPA – masāža ir unikāls un efektīvs SPA līdzeklis. Tiek pielietota kā obligāta antistresa programmu daļa. Lieliski papildina siltuma detoksikāciju (pirti, tallasoterapiju) pret celulītu. Ieteicama kā sportistu darbaspēju uzlabojoša.

Klasiskās masāžas kursi

Čampi galvas masāžas kursi

ČAMPI GALVAS MASĀŽA

Uzlabot garastāvokli, radot apmierinātības sajūtu palīdzēs ķermeņa augšdaļas (pleci, kakls, rokas, galva un seja) masāža ČAMPI ar siltu eļļu un ēterisko eļļu pielietošanu.

Klasiskās masāžas kursi

Šiatsu masāžas kursi

ŠIATSU MASĀŽA

“Šiatsu” nozīmē – “spiediens ar pirkstiem”. Šiatsu ir senās Japānas dziedniecības māksla, kas ir balstīta uz ķīniešu teoriju par enerģijas cirkulāciju. Masāža paredzēta cilvēka enerģētikas uzturēšanai un atjaunošanai.

Klasiskās masāžas kursi

Taizemes pēdu masāžas kursi

TAIZEMES PĒDU MASĀŽA

Visa organisma dabiskās aizsargspējas veicinās Taizemes pēdu masāža (pēdu un apakšstilbu masāža) kas, ietver refleksogēno punktu stimulēšanu līdz ar to organisms pats tiek galā ar slimību un veselība atgriežas.

Klasiskās masāžas kursi

Seko mums

JAUNS Skaistumkopšanas salons!

Skaistuma planēta

Buklets

Vissnagiem.lv

Copyright © 2016 Skaistumaskola.lv.